Jdi na obsah Jdi na menu
 

O mně

fotoschinko-klienti.jpgfotoschinko-akce.jpgfotoschinko-roky.jpgfotoschinko-foceni.jpg

Je mi ctí být v centru významných společenských a osobních událostí. Vážím si důvěry, kterou mám u svých zákazníků, a s velkým nasazením a pokorou fotím jejich životní příběhy. Radost, kterou poté mají klienti nad fotografiemi, mne nabíjí energií a dává smyl práci do budoucna.

fotoschinko-archiv-1.jpgfotoschinko-archiv-2.jpgfotoschinko-archiv-3.jpgfotoschinko-archiv-4.jpg

Kromě řady aktuálních snímků z veřejných akcí disponuji rozsáhlým archivem fotografií Paříže, Českého Krumlova, Českých Budějovic a dalších míst jižních Čech ve velkém rozlišení, vhodným pro velkoplošný tisk, jako např. obrazy na zeď pro váš domov, kancelář, provozovnu či firmu.

fotoschinko-svatby-1.jpgfotoschinko-svatby-2.jpgfotoschinko-svatby-3.jpgfotoschinko-svatby-4.jpg

Nejraději jsem na svatbách. Jako svatební fotograf si velmi vážím důvěry, kterou mi snoubenci dávají, abych nafotil jejich svatební den. Je příjemné sdílet s lidmi jejich důležité životní okamžiky a zaznamenávat je prostřednictvým svatebních fotografií do budoucna.

fotoschinko-art-1.jpgfotoschinko-art-2.jpgfotoschinko-art-3.jpgfotoschinko-art-4.jpg

Můžete mně vidět na akcích eventmarketingové agentury Art4promotion, s níž spolupracuji mnoho let. Desítky multimediálních show, laser show, videomappingů, vodních stěn, roadshow, showroomu, módních show, reprezentačních i maturitních plesů, konferencí, veletrhů, firemních oslav, sportovních akcí, festivalů a městských slavností jsou mojí každodenní prací.

fotoschinko-backstage-1.jpgfotoschinko-backstage-2.jpgfotoschinko-backstage-3.jpgfotoschinko-backstage-4.jpg

Od velkých metropolitních akcí s celebritami po malé oslavy narozenin v rodinném kruhu. Nedělám v tom rozdíl. Vždy se soustředím na to, aby fotografie byly obsahově pestré, kreativní a zachytil jsem pro vás ty nejdůležitější okamžiky.

fotoschinko-paris-2016.jpgfotoschinko-paris-2017.jpgfotoschinko-jizni-cechy-2018.jpgfotoschinko-krumlov-2019.jpg

Pro své obchodní partnery, přátele a fanoušky vydávám každý rok limitovanou edici autorských kalendářů. Výběr subjektů, pro které jsem měl a mám tu čest fotografovat:

schinko-reference-1.jpgschinko-reference-2.jpgschinko-reference-3.jpgschinko-reference-4.jpg

Přečtěte si o mně autentické recenze zákazníků nebo krátkou biografii.

Jan Schinko jr., fotograf