Jdi na obsah Jdi na menu
 

Reference

Pan Schinko fotografoval naši svatbu. S jeho prací jsme nesmírně spokojení, fotky máme krásné. Spolupráce úžasná, fotograf je milý, trpělivý a vstřícný. Za nás to nejlepší doporučení!
Novomanželé Dusilovi, Praha

 

Pan Schinko je podle mě opravdu velmi dobrý fotograf. Líbilo se mi jak si u každé fotky dal práci s tím, aby vypadala opravdu co nejlépe. Řekne jak si stoupnout a co dělat aby fotka byla krásná. Musím říct, že focení jsme si s přítelem moc užily. Určitě doporučuji všem. Děkujeme ještě jednou strašně moc za krásně prožité odpoledne.
Hana Švamberková, Český Krumlov

 

Profesionální fotograf, který dokáže vystihnout ten nejmenší detail. Potkali jsme se na spoustě akcí, ze kterých měl klient vždy TOP fotografie.
Ondřej Kovář, pianista, Pianoagency

 

Honza mě svým focením velice zaujal, jeho práce je kvalitní a poctivá. Domluva s ním je rychlá a vždy bez jakýchkoli problémů. Je sympatický a milý člověk s velkým talentem. Zachytí všechny důležité okamžiky, ale i maličkosti, které si uchováte pozbytek svého života. Proto jeho práci hodnotím deseti body z deseti. Obrovská spokojenost!
Denisa Kronusová, Igy centrum

 

S fotografem Janem Schinkem jsme byli moc spokojeni. Díky němu máme možnost stále vzpomínat na krásné okamžiky naší svatby. Je to příjemný, usměvavý člověk, přitom veliký profesionál. Předem si prohlédl místo konání svatby a večerní hostiny. Byl proto připraven a nemusel se zdržovat hledáním fotogenických míst. Obdivujeme jeho nadšení pro práci, je vidět, že mu je práce koníčkem a baví ho to. Pracuje rychle, kvalitně a za příznivou cenu.
Novomanželé Chaloupkovi

 

Pan Schinko nám již několikátým rokem fotí firemní akce a dodává fotky přesně podle našich představ. Vždy před začátkem akce se zeptá na naše aktuální preference a na co se zaměřit, a odevzdaná práce tomu naprosto odpovídá. Oceňuji i rychlost zpracování.
Hana Schwambergerová, interní a externí komunikace, Robert Bosch, spol. s r.o.

 

Pana fotografa Schinka jsme si na doporučení vybrali pro nafocení naší svatby a zcela určitě jsme neprohloupili. Je to profík na svém místě. Nenechal nic náhodě. Místo svatebního obřadu i hostiny si dopředu na místě prohlédl, tudíž v den svatby nemusel improvizovat a získaný čas tak mohl využít již k samotné práci. Celý den (od rána do noci) hýřil vtipem a optimismem, rozdával úsměvy a přitom stále neztrácel nic na profesionalitě. Fotografie byly hotovy do týdne, ač jsme na ně nijak nechvátali. Svatební den proběhl tak rychle, že se nám některé momenty téměř ztrácely z paměti. Až díky fotografiím jsme si dodatečně celý den mohli dokreslit a i se svými nejbližšími znovu připomenout. Vše zásadní bylo zachyceno originálním způsobem, s citem pro detail a místo. O skvěle odvedené práci vypovídaly i reakce blízkých, když při prohlížení fotek zůstalo málokteré oko suché. Dvěma slovy – vřele doporučujeme.
Tomáš a Verča, novomanželé

 

Honza Schinko je skvělý fotograf se smyslem pro detail. Dokáže zachytit sílu okamžiku. Jeho fotografie žijí, má velký talent!
Zuzana Miková, zpěvačka, The Apples, 5D music

 

V dubnu letošního roku jsme začali shánět fotografa na svatbu, štěstí stálo na naší straně, když nám byl doporučen Jan Schinko. Kontaktovali jsme tedy pana Honzu a nemohli jsme udělat lépe. Super přátelská a rychlá komunikace. Pro pana Honzu nebylo nic problém. Ochotně přijel za námi na místo konání, aby se poznal nejen s námi, ale i s prostorem, kde svatba bude. Během jedné schůzky u kávy bylo vše naplánováno a domluveno. V samotný svatební den vše probíhalo přesně tak, jak jsme se domluvili. Honza byl více než svatební fotograf, stal se jedním z hostů, což se odrazilo i na samotných fotografiích. Všechny fotky, jak z obřadu, tak z následné recepce, jsou uvolněné a vystihují veselou atmosféru celého dne. Tak, jak jsme se jednoduše s Honzou domluvili před svatbou, probíhala i následná komunikace po svatbě. Fotky byly hotovy během následujicího týdne a obratem zaslány. Pokud hledáte fotografa na rodinnou či firemní akci, nehledejte dál. Z naší zkušenosti mohu pana Jana jen vřele doporučit. Spolehlivost, kvalita, profesionální přístup a přátelská cena. Tímto přejeme Honzovi mnoho úspěchů a ještě jednou díky.
Edita a Ondra Rajnys, Čechoaustralané

 

Honzu znám již spousty let. Jakmile se koná nějaká zásadní událost, velmi často je jejím fotografem právě Jan Schinko. Již na první pohled profesionál. Vždy na správném místě a především i s úsměvem na tváři.
Roman Anděl, moderátor rádia Kiss

 

S fotografem Janem Schinkem jsme začali spolupracovat zhruba před rokem. Na spolupráci si ceníme zejména profesionálního přístupu po celou dobu realizace zakázky od přípravy, přes focení až po konečnou finalizaci a výběr fotografií. Díky svým dlouholetým bohatým zkušenostem s focením umí zachytit výjimečnost okamžiku, což je při společenských akcích nedocenitelná schopnost, neboť není možnost opakování. Spolupráci s fotografem Janem Schinko mohu jenom doporučit a těšíme se na další společné projekty.
Ing. František Kysnar, Ph.D., jednatel společnosti EGC

 

S Honzou Schinkem spolupracujeme již více než pět let a jsme s touto spoluprací naprosto spokojeni. Honza je velmi společenský a komunikativní fotograf, na kterého je vždy maximální spoleh a jeho přístup ke každé zakázce je velmi pečlivý a důsledný. Ceníme si ho také za skvělý cit pro detail a neotřelé kreativní nápady.
Bc. Igor Mahal, tiskový mluvčí, eventmarketingová agentura Art4promotion

 

Pan Schinko je nejlepší fotograf, s kterým jsem kdy spolupracoval. Profesionální přístup, vstřícnost a kvalita fotek skvělá. Vřele doporučuji všem, kteří chcete mít svatbu perfektně nafocenou. Děkujeme s Barbora Němec.
Vojtěch Němec, BBA, zastupitel města Český Krumlov

 

Při pořádání kulturně-společenských akcí se snažíme návštěvníkům zprostředkovat co nejhezčí zážitky a kvalitní fotografie pomáhají tyto okamžiky zachytit tak, aby si je každý mohl připomenout. Proto volíme právě spolupráci s panem Schinkem. Fotograf Jan Schinko je spolehlivý, zodpovědný, umí zachytit atmosféru akce a vždy aktivně vyhledává nové, neotřelé a zajímavé záběry.
Ing. Eliška Jaukerová, marketing manager, Český Krumlov Tourism - Českokrumlovský rozvojový fond, spol. s r.o.

 

S Honzou moc rád spolupracuji. Na výsledku jeho práce mu velmi záleží, na akcích se potkáváme již několik hodin před jejich začátkem... A co je důležité - nikdy nezapomene vyfotit i mě, za což jsem mu vděčný!
Milan Džuba, moderátor Hitrádia Faktor

 

Pokud pořádám nějakou akci, hned se s prosbou o fotografie obracím na pana Schinka. Vím, že obdržím krásné fotky dle mých představ. Celek, detail, originální pohled...  vždy mám od všeho něco a to v nejlepší kvalitě. Velmi oceňuji snadnou domluvu, ochotu udělat maximum pro požadované fotky, rychlost dodání zakázky i přátelský přístup.
Ing. Petra Urbanová, produkční, Sdružení cestovního ruchu Český Krumlov, z.s.

 

Fotograf a grafik z prokázanou letitou zkušeností. K zákazníkovi má individuální přístup, snaží se nejdříve poznat povahu konkrétního zákazníka, aby výsledný produkt měl tu správnou vypovídající hodnotu. Má smysl pro detail, dokáže ve fotografii zastihnout jedinečnost daného okamžiku. Svou práci se snaží vždy odvést na sto a více procent, aktivně si získává informace a mapuje situaci tak, aby zakázka byla hotova v daném termínu a žádané kvalitě. Flexibilní, schopný rychle reagovat na potřeby a požadavky zákazníka. Nápaditý a originální rukopis své práce...
DPS Kaplice, jihočeský kraj

 

Honza je velmi nadaný a spolehlivý fotograf, díky němu se mi focení stalo milým koníčkem, jelikož právě s ním jsem zažila své první focení. Jeho fotografie akcí, krásných žen i kouzelné Paříže je pro mne vždy radost prohlížet.
Lucie Holubová, modelka

 

Naprosto přirozený fotograf s velkým nadáním a uměleckou fantazií. Doporučuji ke každé formě focení. Fotografie od pana Schinka potěší oko i srdce. :-)
Marie Suchá, Kámen a písek, spol. s r.o.

 

Musím se přiznat, že šlo o mé první focení s profesionálem, takže jsem byla opravdu nervózní a nevěděla co čekat. Nemohu popřít, že mě Honza velmi mile překvapil. Snažil se připravit co nejpříjemnější atmosféru, abych neměla problém se uvolnit. Pokud se bojíte, že nebudete vědět, jak se při focení chovat, tak vás mohu uklidnit, zvládne v klidu vybrat vhodné místo a v klidu vás instruovat, takže jedinou vaší starostí je užít si focení.
Lucie Benešová, studentka Univerzity Karlovy

 

Doporučuji všem těm, kteří hledají fotografa se smyslem pro detail. Přátelský přístup, skvělá komunikace. Focení bylo super, výsledkem jsou krásné fotky.
Lucie Havleová, promotérka

 

Skvělý fotograf, trpělivý a kreativní. Děkuji za krásné fotografie, které budu mít i na památku. Ještě jednou moc děkuji a budu se těšit na další focení. :-)
Petra Floriánová, operátorka T-Mobile

 

Super fotograf, kreativní, zodpovědný. Děkujeme tímto za dlouholetou spolupráci.
ID video, televizní a filmová produkce

 

S Honzom pracujeme na webstranke Paristep spolu uz pat rokov. Honza je profesionalny fotograf, spolupraca vzdy bola prijemna, pragmaticka, reakcie pohotove, lahko sa da dohodnut, je otvoreny inym nazorom, debate o kazdom detaili. Vie profesionalne pracovat a narabat s dizajnom webstranky, ma cit pre farby, harmoniu, kompoziciu.
Maria Dopjerova-Danthine, mezinárodní koordinátorka v makléřském pojišťovnictví, spisovatelka

 

Na Honzu jsem se obrátila s prosbou o obrazové fotografie do mé kanceláře. Byla jsem překvapena profesionálním přístupem a tím, že jsem se nemusela o nic starat. Vše zařídil a obrazy mi byly doručeny přímo do kanceláře. Všichni moji klienti i já obrazy obdivujeme. Poprosit Honzu o pomoc byla dobrá volba. Obrazy jsou vhodným a decentním doplňkem mé kanceláře. Jsem na ně pyšná.
Ing. Romana Kaiserová, certifikovaná učetní, daňový poradce