Jdi na obsah Jdi na menu
 

Reference

Příklady společností, pro které jsem přímo, nebo prostřednictvým agentur opakovaně fotografoval:

Jan Schinko jr. | Fotograf | Reference | FotoSchinko

 

Ukázka hodnocení mé práce klienty:

Jitka a Jirka KadlecoviS panem fotografem od samého začátku skvělá domluva, osobně za námi přijel, vše vysvětlil, v daný den super komunikace, ochota a trpělivost ve snaze o co nejlepší snímky z našeho dne D. Hotové fotografie opět sám osobně dovezl a po celou dobu naší spolupráce milý a přátelský. Pozitiva: kvalita, profesionalita, rychlost. Doporučujeme a děkujeme!
Jitka a Jirka Kadlecovi, Český Krumlov, říjen 2020

 

Lenka a Mikuláš KrupičkoviChtěli bychom moc poděkovat za krásné svatební fotky. I přesto, že se do focení ani jeden moc nehrneme, tak měl pan fotograf skvělý přístup a vymyslel hezké kompozice, takže nás focení bavilo.
Lenka a Mikuláš Krupičkovi, Praha, říjen 2020

 

Markéta KneislováFocení s Jan Schinko jr. bylo velmi příjemné. Spolu s nádhernými snímky jsem si z focení odnesla nejen pocit příjemně stráveného času s talentovaným a velmi sympatickým fotografem, ale taky novou a hezkou zkušenost s focením s profesionálem se smyslem pro cit, krásu a přirozenost fotografie. Fotky předčily mé očekávání. Děkuji.
Markéta Kneislová, Plzeň, září 2020

 

Karolína KudějováNaprostá spokojenost! Fotograf byl celou dobu milý, hodný a vtipný. Jelikož to bylo moje úplně první focení, tak jsem se toho hrozně moc bála, ale s jeho milým přístupem to šlo jedna báseň. Moc doporučuji všem!
Karolína Kudějová, České Budějovice, srpen 2020

 

Marie ČermákováHonza je opravdu skvělý a vynikající fotograf. Z jeho fotek budete od samého začátku unešeni. Nejen, že má velký cit pro estetiku, barvy a styl. Ke všemu je profesionální a velmi sympatický, přátelský a ochotný. Opravdu znatelný na jeho práci je fakt, že do své tvorby dává celé své srdce. Při pohledu na fotky od Honzy máte pocit, jako kdyby jste prožívali ten den znovu. Pozitiva: kvalita, profesionalita, rychlost.
Marie Čermáková, Český Krumlov, srpen 2020

 

Martina KopřivováByli jsme moc spokojeni, krásné fotky, příjemná spolupráce, příznivá cena a rychlá dodávka! Děkujeme.
Martina Kopřivová, Mirkovice, srpen 2020

 

Eva a Pavel MedkoviChtěli bychom poděkovat Janu Schinkovi za super přístup a skvělé fotografie. Určitě s ním spolupráce není naposled, rádi ho oslovíme i při jiné příležitosti.
Eva a Pavel Medkovi, České Budějovice, červenec 2020

 

Bohumil KolískoKrásné fotky, rychlost, nápady! Co říct? Vše super. Svatba je jednou za život a tohle byla dobrá volba! Pozitiva: hodnota, kvalita, profesionalita, ochota.
Bohumil Kolísko, Český Krumlov, červenec 2020

 

Lucie Hovorková, Make-up by LucHonza je nejen výborný fotograf, ale i člověk. Vždy se těším na spolupráci s ním. Kdo přemýšlíte právě nad tím, koho zvolit pro svůj velký den, rozhodně mohu doporučit, Honzovi neuteče žádný detail, tím si můžete být jistí a ty neskutečné fotky, které ze svateb vznikají, k tomu snad ani nemám slov!
Lucie Hovorková, České Budějovice, červen 2020

 

Jitka a Standa TušloviPana Schinka práce opravdu baví. Skvělá komunikace a ochota jet si předem prohlédnout místo focení. Focení jsme si opravdu užili a výsledky jsou naprosto fantastické. Doporučujeme. Skvělý člověk, šikovný a kreativní fotograf.
Jitka a Standa Tušlovi, Trhové Sviny, červen 2020

 

Daniel KadlecVybrat si Honzu jako svého fotografa, byla skvělá volba. Kromě toho, že výsledné fotky jsou úžasné, přirozené barvy, žádná přepálená místa, tak čeho si cením nejvíc, byla přátelská uvolněná atmosféra během celého focení. Oceňuji i to, že Honza skvěle „splynul“ s prostředím, takže jeho výběr místa pro záběr nepůsobil rušivě. Honzu mohu jen doporučit a už se moc těším na další společnou akci!
Daniel Kadlec, Roztoky u Prahy, květen 2020

 

Markéta RajchotováSkvělý fotograf, který se pro tuto práci přímo narodil. Na místo focení přijel o hodinu dříve, aby si ho prohlídl, se všemi se seznámil, popovídal. Výsledné fotky z oslavy byly krásné, vůbec nevím, kdy je fotil. Žádné nucené strojení, jsem ráda, že Honza fotil právě naši oslavu narozenin. Ještě jednou moc děkujeme!
Markéta Rajchotová, Brno, duben 2020

 

Petra RybováVřele doporučuji. Při pohledu na fotografie máte pocit, že žijí. Nechybí smysl pro detail a fantazii. Určitě při další příležitosti ráda využiji mistrovo umění.
Petra Rybová, České Budějovice, březen 2020

 

Marcela a RosťaPan fotograf je nejen příjemný a ochotný člověk, ale i skvělý profesionál. Fotografie jsou nádherné a spolupráce s ním byla radost a zábava. Určitě se k němu budeme rádi vracet.
Marcela a Rosťa, České Budějovice, březen 2020

 

Monika DuškováVýborný, zkušený a vtipný fotograf, který dokáže navodit příjemnou atmosféru, zachytí každý detail a vzniknou dokonalé fotky, na které se pořád rádi koukáte.
Monika Dušková, Cham, únor 2020

 

Lucie Nováková-SládkováS panem fotografem a jeho práci jsme maximálně spokojeni. Je vtipný, usměvavý ochotný a má super nápady jeho práce má jiskru a je vidět na fotkách profesionalita.
Lucie Nováková-Sládková, Chvalšiny, únor 2020

 

Jan PetrásekPana Schinka jsem oslovil s prosbou o zasvěcení do světa fotografování při mých začátcích s fotografovaním jako koníčkem. Byl velmi ochotný, pár hodin povídání s ním bylo přínosnějsi než všemozné návody, příručky a knihy. Poradil  se všemi pojmy, nastavením různých kompozic, včetně tipu pro ty nejlepší výsledky. Doposud pro mne do té chvíle nepochopitelné pojmy proměnil během chvíle v jasné věci. O fotografii mluví pan Honza s velkým zaujetím a nadšením pro věc. 
Jan Petrásek, České Budějovice, leden 2020

 

Šárka HájkováHonzu Schinka znám řadu let a dlouhodobě mám možnost sledovat jeho fotografický um. Jeho postřeh pro zachycení detailu je jedinečná. Z jeho fotografií dýchá přirozenost, žádné naaranžované a vyumělkované pohledy. Navíc co řekne, to platí. Je to prostě profesionál každým coulem!
Šárka Hájková, České Budějovice, leden 2020

 

Gabriela KrychtálkováFotograf profesionál, který to má v oku a má smysl pro detail. Fotky od něj jsou krásné, a jako bonus si na svatební focení bere asistentku, takže jejich objektivům neunikne opravdu žádný okamžik.
Gabriela Krychtálková, Bílovice, leden 2020

 

Terezka a MichalPro náš den "D" manžel vybral pana Schinka. Dal na svůj instinkt. Pan fotograf to s náma neměl vůbec jednoduché, jelikož se ani jeden z nás neradi fotíme. Ale vše bylo tak přirozené a vznikly opravdu krásné fotky a momentky. Opravdu velice milý, ochotný s velkým smyslem pro humor a trpělivostí a super nápady. Velký profesionál. Děkujeme za krásný den, který bude díky němu navždy zaznamenán.
Terka & Michal, Adamov, prosinec 2019

 

Nikola HojkováS přítelem jsme na společné focení využili služeb pana Schinka a oba jsme byli nadšení. Skvělý profesionální přístup a konečné fotky předčily naše očekávání. Mohu jen doporučit.
Nikola Hojková, České Budějovice, prosinec 2019

 

Roman AndělHonzu znám již spousty let. Jakmile se koná nějaká zásadní událost, velmi často je jejím fotografem právě Jan Schinko. Již na první pohled profesionál. Vždy na správném místě a především i s úsměvem na tváři.
Roman Anděl, Rádio KISS, Praha, listopad 2019

 

 

Romana KaiserováPerfektní fotograf, profesionální a vstřícný přístup. Je vidět, že do focení dává vše a že ho to baví. S jeho službami jsem maximálně spokojená a ráda jich využiji opakovaně, jak pro soukromé, tak i pro firemní focení.
Romana Kaiserová, České Budějovice, listopad 2019

 

Manželé GobioviPan fotograf je pro focení zapálený. Byl by ochotný vylézt i na Černou věž pro lepší fotografii. Je to profesionál a zároveň příjemný člověk. Děkujeme mu za krásné svatební fotografie.
Manželé Gobiovi, České Budějovice, říjen 2019

 

Lucie MádlováS Honzou jsem měla čest fotit již několikrát a z výsledných fotografií jsem měla vždy velkou radost. Je to velký profesionál a své práci skvěle rozumí.
Lucie Mádlová, České Budějovice, říjen 2019

 

Ilona Brožová SojkováPanem fotografem jsem byla oslovena za účelem spolupráce. Musím říci, že vše předčilo mé očekávání. Jan je skutečně profesionál, zároveň je to ale milý a usměvavý člověk. Práce se stala zábavným odpolednem a vznikly opravdu jedinečné fotografie. Moc jsem si to užila. Mohu jen doporučit.
Ilona Brožová Sojková, České Budějovice, září 2019

 

Manželé FloriánoviPan Schinko nám byl doporučen a byl parádní. Krásné fotky jsme měli hned po svatbě. Děkujeme.
Manželé Floriánovi, České Budějovice, září 2019

 

Adéla ŠandováS Honzíkem jsme se potkali, dá se říct náhodou, za účelem spolupráce. Už na první schůzce bylo vidět, že tenhle člověk má srdíčko na správném místě a všechno dělá s obrovskou láskou a pečlivostí. Dlouho jsem nepotkala takhle pozitivního, laskavého a hlavně skvělého člověka. Jeho profesionální přístup a hlavně výsledek je naprosto boží. Až se jednou budu vdávat, tenhle človíček bude jasná volba!
Adéla Šandová, Tábor, srpen 2019

 

Robert ŠafrataPerfektní spolupráce a krásné fotky. Doporučuji!
Robert Šafrata, České Budějovice, srpen 2019

 

Manželé TůmoviKdyž jsme plánovali náš velký den, dostali jsme kontakt na pana Schinka. Zkusili jsme to a ničeho nelitujeme. Vše si předem připravil, místa obhlédl a věděl vše co a jak bude. Perfektní příprava, skvělá domluva, a nejlepší na tom všem je, že máme úžasné fotky, na které když se podíváme, tak máme úsměv na tváři. Proto i my vřele doporučujeme všem, kteří chystají svatbu, ozvat se skvělému fotografovi panu Schinkovi. Děkujeme.
Novomanželé Tůmovi, Slavče, červenec 2019

 

Monika RožboudováSkvělý fotograf se skvělým přístupem. Rychlé dodání nádherných fotek. Doporučuju všem.
Monika Rožboudová, Český Krumlov, červen 2019

 

Manželé BuriánkoviPana Schinka jr. jsme si vybrali na fotografování našeho svatebního dne a byli jsme s ním velice spokojení. Přijel připravený, s dobrou náladou a focení s ním bylo zábavné a příjemné. Ze svatebního dne nám vytvořil nádherné fotografie. Pana fotografa vřele doporučujeme všem!
Novomanželé Buriánkovi, Kaplice, květen 2019

 

Petr VojtíšekS fotografem Janem Schinkem dlouhodobě spolupracujeme a vždy jsou všichni maximálně spokojeni. Fotografie jsou šité na míru dle přání klienta. Profesionalita, ochota, pečlivost, smysl pro detail. To vše může klient očekávat.
Petr Vojtíšek, České Budějovice, duben 2019

 

Tereza DobrovolnáSpolupráce s tímto fotografem byla naprosto bezproblémová. Velice oceňuji, že nejde o vytvoření několika snímků za pár minut, ale o kvalitu výsledných fotografií. Má smysl pro detail a s jeho prací budete určitě spokojeni. V průběhu focení očekávejte profesionální přístup, přátelskou atmosféru a možnost uvolnit se a focení si užít.
Tereza Dobrovolná, Nová Ves, březen 2019

 

Art4promotionS Honzou Schinkem spolupracujeme již více než osm let a jsme s touto spoluprací naprosto spokojeni. Honza je velmi společenský a komunikativní fotograf, na kterého je vždy spolehnutí a jeho přístup k zakázkám je velmi pečlivý a důsledný. Ceníme si ho také za skvělý cit pro detail a neotřelé kreativní nápady.
Art4promotion, České Budějovice, únor 2019

 

Martina ČerováVelice šikovný a sympatický fotograf. Jeho práce je skvělá a přístup úžasný. Doporučuji
Martina Čerová, Zlatá Koruna, únor 2019

 

Martin VaverkaS Janem Schinkem spolupracuji již dlouhodobě a setkal jsem se s ním profesně na mnoho desítkách akcí, společenských událostech, koncertech, maturitních plesech, svatbách atd. Mohu zodpovědně napsat, že se jedná o velkého profesionála ve svém oboru a navíc fotografa, který je schopen naprosto pohotově reagovat na vzniklé situace tak, aby výsledek jeho práce byl opravdu co možná nejlepší. Pokud hledáte fotografa s nadstandardními výsledky, slušným a profesionálním vystupováním, tak jen doporučuji.
Martin Vaverka, hudební produkce Friends, listopad 2018

 

Eliška KladívkováSnímky z našeho maturitního plesu byly vyvedené, pan fotograf se snažil o individuální přístup, jak jen to je na podobných akcích možné. I přes vyvrknutý kotník s nasazením dokumentoval celý večer, navíc upravené fotografie jsme dostali už pár dní po plese!
Eliška Kladívková, Český Krumlov, leden 2019

 

Andrea TvarohováPana fotografa určitě doporučujeme. Ochotný a trpělivý. Na místo konání svatby se byl předem podívat, aby si udělal obrázek. Fotky jsme dostali do týdne a byli krásné. Jako vzpomínka na svatbu úžasné!
Andrea Nováková, Český Krumlov, prosinec 2018

 

Kamila a PetrPana fotografa vřele doporučujeme. Usměvavý pohodář, na místě konání svatby se byl předem podívat, takže připravený. Výborná domluva, ochota, neuvěřitelně rychlé dodání fotek, super cena... Fotky krásné!
Kamila & Petr, Český Krumlov, prosinec 2018

 

Petra & HonzaZe svatby jsme chtěli mít krásné vzpomínky v podobě fotek, naše přestavy se splnily. Záběry jsou dokonalé, se spoustou zachycených detailů. Oceňujeme nadšení pro focení, rychlost zpracování a také cenu. Při dalších příležitostech se na pana Honzu rádi zase obrátíme.
Petra & Honza, České Budějovice, řijen 2018

 

Dagmar JiříčkováDostala jsem k narozeninám od dcery jako dárek fotografování u pana Schinka. I když nejsem žádná modelka, fotografie jsou velmi krásné. Fotograf má dobré nápady a je velice příjemný. Mohu bez obav doporučit, jsem velice spokojena.
Dagmar Jiříčková, Staré Dobrkovice, říjen 2018

 

Novomanželé KukačkoviPan fotograf fotil již svatbu bratra mého manžela, takže jsme věděli, že máme co dočinění s opravdovým profesionálem a měli jsme radost, že byl ochoten nafotit náš velký den. Byli jsme opravdu nad míru spokojeni! Práce rychlá, kvalitní, smysluplná a hlavně s perfektním výsledkem! Z provedení a nápaditosti fotek jsou všichni nadšeni. Ještě, že jsou fotky elektronické, protože by z neustálého prohlížení už byly ošoupané. Vřele doporučujeme!
Novomanželé Kukačkovi, České Budějovice, září 2018

 

Tereza BilenčukováPana Schinka vřele doporučuji. Velmi profesionální a kvalitní přístup za každých okolností. A hlavně o srandu s ním není nouze!
Tereza Bilenčuková, Borovany, srpen 2018

 

Novomanželé DusiloviPan Schinko fotografoval naši svatbu. S jeho prací jsme nesmírně spokojení, fotky máme krásné. Spolupráce úžasná, fotograf je milý, trpělivý a vstřícný. Za nás to nejlepší doporučení!
Novomanželé Dusilovi, Praha, srpen 2018

 

Hana ŠvamberkováPan Schinko je podle mě opravdu velmi dobrý fotograf. Líbilo se mi, jak si u každé fotky dal práci s tím, aby vypadala opravdu co nejlépe. Řekne, jak si stoupnout a co dělat, aby fotka byla krásná. Musím říci, že focení jsme si s přítelem moc užili. Určitě doporučuji všem. Děkujeme ještě jednou strašně moc za krásně prožité odpoledne.
Hana Švamberková, Český Krumlov, červenec 2018

 

Ondřej KovářProfesionální fotograf, který dokáže vystihnout ten nejmenší detail. Potkali jsme se na spoustě akcí, ze kterých měl klient vždy TOP fotografie.
Ondřej Kovář, Pianoagency, červen 2018

 

Denisa KronusováHonza mě svým focením velice zaujal, jeho práce je kvalitní a poctivá. Domluva s ním je rychlá a vždy bez jakýchkoli problémů. Je sympatický a milý člověk s velkým talentem. Zachytí všechny důležité okamžiky, ale i maličkosti, které si uchováte pozbytek svého života. Proto jeho práci hodnotím deseti body z deseti. Obrovská spokojenost!
Denisa Kronusová, Lišov, červen 2018

 

Novomanželé ChaloupkoviS fotografem Janem Schinkem jsme byli moc spokojeni. Díky němu máme možnost stále vzpomínat na krásné okamžiky naší svatby. Je to příjemný, usměvavý člověk, přitom veliký profesionál. Předem si prohlédl místo konání svatby a večerní hostiny. Byl proto připraven a nemusel se zdržovat hledáním fotogenických míst. Obdivujeme jeho nadšení pro práci, je vidět, že mu je práce koníčkem a baví ho to. Pracuje rychle, kvalitně a za příznivou cenu.
Novomanželé Chaloupkovi, České Budějovice, květen 2018

 

Hana SchwambergerováPan Schinko nám již několikátým rokem fotí firemní akce a dodává fotky přesně podle našich představ. Vždy před začátkem akce se zeptá na naše aktuální preference a na co se zaměřit, a odevzdaná práce tomu naprosto odpovídá. Oceňuji i rychlost zpracování.
Hana Schwambergerová, Robert Bosch, spol. s r.o., leden 2018

 

Tomáš a VerčaPana fotografa Schinka jsme si na doporučení vybrali pro nafocení naší svatby a zcela určitě jsme neprohloupili. Je to profík na svém místě. Nenechal nic náhodě. Místo svatebního obřadu i hostiny si dopředu na místě prohlédl, tudíž v den svatby nemusel improvizovat a získaný čas tak mohl využít již k samotné práci. Celý den (od rána do noci) hýřil vtipem a optimismem, rozdával úsměvy a přitom stále neztrácel nic na profesionalitě. Fotografie byly hotovy do týdne, ač jsme na ně nijak nechvátali. Svatební den proběhl tak rychle, že se nám některé momenty téměř ztrácely z paměti. Až díky fotografiím jsme si dodatečně celý den mohli dokreslit a i se svými nejbližšími znovu připomenout. Vše zásadní bylo zachyceno originálním způsobem, s citem pro detail a místo. O skvěle odvedené práci vypovídaly i reakce blízkých, když při prohlížení fotek zůstalo málokteré oko suché. Dvěma slovy – vřele doporučujeme.
Tomáš & Verča, Dolní Bukovsko, září 2017

 

Zuzana Miková,Honza Schinko je skvělý fotograf se smyslem pro detail. Dokáže zachytit sílu okamžiku. Jeho fotografie žijí, má velký talent!
Zuzana Miková, The Apples, červenec 2017 

 

Edita a Ondra RajnysV dubnu letošního roku jsme začali shánět fotografa na svatbu, štěstí stálo na naší straně, když nám byl doporučen Jan Schinko. Kontaktovali jsme tedy pana Honzu a nemohli jsme udělat lépe. Super přátelská a rychlá komunikace. Pro pana Honzu nebylo nic problém. Ochotně přijel za námi na místo konání, aby se poznal nejen s námi, ale i s prostorem, kde svatba bude. Během jedné schůzky u kávy bylo vše naplánováno a domluveno. V samotný svatební den vše probíhalo přesně tak, jak jsme se domluvili. Honza byl více než svatební fotograf, stal se jedním z hostů, což se odrazilo i na samotných fotografiích. Všechny fotky, jak z obřadu, tak z následné recepce, jsou uvolněné a vystihují veselou atmosféru celého dne. Tak, jak jsme se jednoduše s Honzou domluvili před svatbou, probíhala i následná komunikace po svatbě. Fotky byly hotovy během následujicího týdne a obratem zaslány. Pokud hledáte fotografa na rodinnou či firemní akci, nehledejte dál. Z naší zkušenosti mohu pana Jana jen vřele doporučit. Spolehlivost, kvalita, profesionální přístup a přátelská cena. Tímto přejeme Honzovi mnoho úspěchů a ještě jednou díky.
Edita & Ondra Rajnys, Rožmberk, červen 2017

 

EGCS fotografem Janem Schinkem jsme začali spolupracovat zhruba před rokem. Na spolupráci si ceníme zejména profesionálního přístupu po celou dobu realizace zakázky od přípravy, přes focení až po konečnou finalizaci a výběr fotografií. Díky svým dlouholetým bohatým zkušenostem s focením umí zachytit výjimečnost okamžiku, což je při společenských akcích nedocenitelná schopnost, neboť není možnost opakování. Spolupráci s fotografem Janem Schinko mohu jenom doporučit a těšíme se na další společné projekty.
František Kysnar, České Budějovice, červen 2017

 

Vojtěch NěmecPan Schinko je nejlepší fotograf, s kterým jsem kdy spolupracoval. Profesionální přístup, vstřícnost a kvalita fotek skvělá. Vřele doporučuji všem, kteří chcete mít svatbu perfektně nafocenou. Děkujeme s Barbora Němec.

Vojtěch Němec, Český Krumlov, květen 2017

 

Eliška JaukerováPři pořádání kulturně-společenských akcí se snažíme návštěvníkům zprostředkovat co nejhezčí zážitky a kvalitní fotografie pomáhají tyto okamžiky zachytit tak, aby si je každý mohl připomenout. Proto volíme právě spolupráci s panem Schinkem. Fotograf Jan Schinko je spolehlivý, zodpovědný, umí zachytit atmosféru akce a vždy aktivně vyhledává nové, neotřelé a zajímavé záběry.
Eliška Jaukerová, Český Krumlov, duben 2017

 

Milan DžubaS Honzou moc rád spolupracuji. Na výsledku jeho práce mu velmi záleží, na akcích se potkáváme již několik hodin před jejich začátkem... A co je důležité - nikdy nezapomene vyfotit i mě, za což jsem mu vděčný!
Milan Džuba, Rádio Faktor, březen 2017

 

Sdružení cestovního ruchuPokud pořádám nějakou akci, hned se s prosbou o fotografie obracím na pana Schinka. Vím, že obdržím krásné fotky dle mých představ. Celek, detail, originální pohled...  vždy mám od všeho něco a to v nejlepší kvalitě. Velmi oceňuji snadnou domluvu, ochotu udělat maximum pro požadované fotky, rychlost dodání zakázky i přátelský přístup.
Petra Plochová-Urbanová, Český Krumlov, únor 2017

 

Lea HákováMoc fajn focení, sranda a pohoda, takže i přítel se dokázal uvolnit a užít si to.
Lea Hájková, České Budějovice, listopad 2016

 

DPS KapliceFotograf s prokázanou letitou zkušeností. K zákazníkovi má individuální přístup, snaží se nejdříve poznat povahu konkrétního zákazníka, aby výsledný produkt měl tu správnou hodnotu. Má smysl pro detail, dokáže ve fotografii zastihnout jedinečnost daného okamžiku. Svou práci se snaží vždy odvést na sto a více procent, aktivně si získává informace a mapuje situaci tak, aby zakázka byla hotova v daném termínu a žádané kvalitě. Flexibilní, schopný rychle reagovat na potřeby a požadavky zákazníka. Nápaditý a originální rukopis své práce...
DPS Kaplice, jihočeský kraj, září 2016

 

Lucie MádlováHonza je velmi nadaný a spolehlivý fotograf, díky němu se mi focení stalo milým koníčkem, jelikož právě s ním jsem zažila své první focení. Jeho fotografie akcí, krásných žen i kouzelné Paříže je pro mne vždy radost prohlížet.
Lucie Mádlová, České Budějovice, srpen 2016

 

Marie MesárošováNaprosto přirozený fotograf s velkým nadáním a uměleckou fantazií. Doporučuji ke každé formě focení. Fotografie od pana Schinka potěší oko i srdce. :-)
Marie Mesárošová, Velešín, červen 2016

 

ID videoSuper fotograf, kreativní, zodpovědný. Děkujeme tímto za dlouholetou spolupráci.
ID video, Litvínovice, červen 2016

 

Lucie BenešováMusím se přiznat, že šlo o mé první focení s profesionálem, takže jsem byla opravdu nervózní a nevěděla co čekat. Nemohu popřít, že mě Honza velmi mile překvapil. Snažil se připravit co nejpříjemnější atmosféru, abych neměla problém se uvolnit. Pokud se bojíte, že nebudete vědět, jak se při focení chovat, tak vás mohu uklidnit, zvládne v klidu vybrat vhodné místo a v klidu vás instruovat, takže jedinou vaší starostí je užít si focení.
Lucie Benešová, Sušice, červen 2016

 

Lucie HavleováDoporučuji všem těm, kteří hledají fotografa se smyslem pro detail. Přátelský přístup, skvělá komunikace. Focení bylo super, výsledkem jsou krásné fotky.
Lucie Havleová, České Budějovice, květen 2016

 

Jana PáleníkováHonza Schinko je super fotograf. Pořizuje zajímavé svatební fotky, které mě zaujali a hraje výborně tenis.
Jana Páleníková, České Budějovice, květen 2016

 

Petra FloriánováSkvělý fotograf, trpělivý a kreativní. Děkuji za krásné fotografie, které budu mít i na památku. Ještě jednou moc děkuji a budu se těšit na další focení.
Petra Floriánová, Lišov, duben 2016

 

Romana KaiserováNa Honzu jsem se obrátila s prosbou o obrazové fotografie do mé kanceláře. Byla jsem překvapena profesionálním přístupem a tím, že jsem se nemusela o nic starat. Vše zařídil a obrazy mi byly doručeny přímo do kanceláře. Všichni moji klienti i já obrazy obdivujeme. Poprosit Honzu o pomoc byla dobrá volba. Obrazy jsou vhodným a decentním doplňkem mé kanceláře. Jsem na ně pyšná.
Romana Kaiserová, České Budějovice, únor 2016

 

Violetta Christina KaštánkováS focením jsme byli naprosto spokojené, doporučuji!
Violetta Christina Kaštánková, Český Krumlov, říjen 2015