Jdi na obsah Jdi na menu
 

Reference

Příklad společností pro které jsem přímo, nebo prostřednictvím agentury vícekrát fotografoval:

fotoschinko reference Art4promotion Bosch CEZ EGCfotoschinko reference Nova Mercedes Kohinoor Hamefotoschinko reference povodí vltavy igy jihocesky krajfotoschinko reference Samson výstaviště siko

 

reference-rezankovi.jpgPana fotografa vřele doporučujeme. Usměvavý pohodář, na místě konání svatby se byl předem podívat, takže připravený. Výborná domluva, ochota, neuvěřitelně rychlé dodání fotek, super cena... Fotky krásné!
Kamila a Petr, Český Krumlov, prosinec 2018

 

reference-martin-vaverka.jpgS Janem Schinkem spolupracuji již dlouhodobě a setkal jsem se s ním profesně na mnoho desítkách akcí, společenských událostech, koncertech, maturitních plesech, svatbách atd. Mohu zodpovědně napsat, že se jedná o velkého profesionála ve svém oboru a navíc fotografa, který je schopen naprosto pohotově reagovat na vzniklé situace tak, aby výsledek jeho práce byl opravdu co možná nejlepší. Pokud hledáte fotografa s nadstandardními výsledky, slušným a profesionálním vystupováním, tak jen doporučuji.
Martin Vaverka, hudební produkce Friends, listopad 2018

 

reference-petraskovi.jpgZe svatby jsme chtěli mít krásné vzpomínky v podobě fotek, naše přestavy se splnily. Záběry jsou dokonalé, se spoustou zachycených detailů. Oceňujeme nadšení pro focení, rychlost zpracování a také cenu. Při dalších příležitostech se na pana Honzu rádi zase obrátíme.
P. a J. Petráskovi, České Budějovice, řijen 2018

 

reference-jirickova.jpgDostala jsem k narozeninám od dcery jako dárek fotografování u pana Schinka. I když nejsem žádná modelka, fotografie jsou velmi krásné. Fotograf má dobré nápady a je velice příjemný. Mohu bez obav doporučit, jsem velice spokojena.
Dagmar Jiříčková, Českokrumlovsko, říjen 2018

 

reference-kukackovi.jpgPan fotograf fotil již svatbu bratra mého manžela, takže jsme věděli, že máme co dočinění s opravdovým profesionálem a měli jsme radost, že byl ochoten nafotit náš velký den. Byli jsme opravdu nad míru spokojeni! Práce rychlá, kvalitní, smysluplná a hlavně s perfektním výsledkem! Z provedení a nápaditosti fotek jsou všichni nadšeni. Ještě, že jsou fotky elektronické, protože by z neustálého prohlížení už byly ošoupané. Vřele doporučujeme!
Novomanželé Kukačkovi, České Budějovice, září 2018

 

reference-tereza-bilencuk.jpgPana Schinka vřele doporučuji. Velmi profesionální a kvalitní přístup za každých okolností. A hlavně o srandu s ním není nouze!
Tereza Bilenčuková, modelka, srpen 2018

 

reference-dusilovi.jpgPan Schinko fotografoval naši svatbu. S jeho prací jsme nesmírně spokojení, fotky máme krásné. Spolupráce úžasná, fotograf je milý, trpělivý a vstřícný. Za nás to nejlepší doporučení!
Novomanželé Dusilovi, Praha, srpen 2018

 

reference-svamberkova.jpgPan Schinko je podle mě opravdu velmi dobrý fotograf. Líbilo se mi, jak si u každé fotky dal práci s tím, aby vypadala opravdu co nejlépe. Řekne, jak si stoupnout a co dělat, aby fotka byla krásná. Musím říci, že focení jsme si s přítelem moc užili. Určitě doporučuji všem. Děkujeme ještě jednou strašně moc za krásně prožité odpoledne.
Hana Švamberková, Český Krumlov, červenec 2018

 

reference-kovar.jpgProfesionální fotograf, který dokáže vystihnout ten nejmenší detail. Potkali jsme se na spoustě akcí, ze kterých měl klient vždy TOP fotografie.
Ondřej Kovář, pianista, Pianoagency, červen 2018

 

reference-kronusova.jpgHonza mě svým focením velice zaujal, jeho práce je kvalitní a poctivá. Domluva s ním je rychlá a vždy bez jakýchkoli problémů. Je sympatický a milý člověk s velkým talentem. Zachytí všechny důležité okamžiky, ale i maličkosti, které si uchováte pozbytek svého života. Proto jeho práci hodnotím deseti body z deseti. Obrovská spokojenost!
Denisa Kronusová, Igy centrum, červen 2018

 

reference-chaloupkovi.jpgS fotografem Janem Schinkem jsme byli moc spokojeni. Díky němu máme možnost stále vzpomínat na krásné okamžiky naší svatby. Je to příjemný, usměvavý člověk, přitom veliký profesionál. Předem si prohlédl místo konání svatby a večerní hostiny. Byl proto připraven a nemusel se zdržovat hledáním fotogenických míst. Obdivujeme jeho nadšení pro práci, je vidět, že mu je práce koníčkem a baví ho to. Pracuje rychle, kvalitně a za příznivou cenu.
Novomanželé Chaloupkovi, květen 2018

 

reference-schwamba.jpgPan Schinko nám již několikátým rokem fotí firemní akce a dodává fotky přesně podle našich představ. Vždy před začátkem akce se zeptá na naše aktuální preference a na co se zaměřit, a odevzdaná práce tomu naprosto odpovídá. Oceňuji i rychlost zpracování.
Hana Schwambergerová, interní a externí komunikace, Robert Bosch, spol. s r.o., leden 2018

 

reference-tomas-a-verca.jpgPana fotografa Schinka jsme si na doporučení vybrali pro nafocení naší svatby a zcela určitě jsme neprohloupili. Je to profík na svém místě. Nenechal nic náhodě. Místo svatebního obřadu i hostiny si dopředu na místě prohlédl, tudíž v den svatby nemusel improvizovat a získaný čas tak mohl využít již k samotné práci. Celý den (od rána do noci) hýřil vtipem a optimismem, rozdával úsměvy a přitom stále neztrácel nic na profesionalitě. Fotografie byly hotovy do týdne, ač jsme na ně nijak nechvátali. Svatební den proběhl tak rychle, že se nám některé momenty téměř ztrácely z paměti. Až díky fotografiím jsme si dodatečně celý den mohli dokreslit a i se svými nejbližšími znovu připomenout. Vše zásadní bylo zachyceno originálním způsobem, s citem pro detail a místo. O skvěle odvedené práci vypovídaly i reakce blízkých, když při prohlížení fotek zůstalo málokteré oko suché. Dvěma slovy – vřele doporučujeme.
Tomáš a Verča, novomanželé, září 2017

 

reference-mikova.jpgHonza Schinko je skvělý fotograf se smyslem pro detail. Dokáže zachytit sílu okamžiku. Jeho fotografie žijí, má velký talent!
Zuzana Miková, zpěvačka, The Apples, 5D music, červenec 2017 

 

reference-rajnisovi.jpgV dubnu letošního roku jsme začali shánět fotografa na svatbu, štěstí stálo na naší straně, když nám byl doporučen Jan Schinko. Kontaktovali jsme tedy pana Honzu a nemohli jsme udělat lépe. Super přátelská a rychlá komunikace. Pro pana Honzu nebylo nic problém. Ochotně přijel za námi na místo konání, aby se poznal nejen s námi, ale i s prostorem, kde svatba bude. Během jedné schůzky u kávy bylo vše naplánováno a domluveno. V samotný svatební den vše probíhalo přesně tak, jak jsme se domluvili. Honza byl více než svatební fotograf, stal se jedním z hostů, což se odrazilo i na samotných fotografiích. Všechny fotky, jak z obřadu, tak z následné recepce, jsou uvolněné a vystihují veselou atmosféru celého dne. Tak, jak jsme se jednoduše s Honzou domluvili před svatbou, probíhala i následná komunikace po svatbě. Fotky byly hotovy během následujicího týdne a obratem zaslány. Pokud hledáte fotografa na rodinnou či firemní akci, nehledejte dál. Z naší zkušenosti mohu pana Jana jen vřele doporučit. Spolehlivost, kvalita, profesionální přístup a přátelská cena. Tímto přejeme Honzovi mnoho úspěchů a ještě jednou díky.
Edita a Ondra Rajnys, Čechoaustralané, červen 2017

 

reference-roman-andel.jpgHonzu znám již spousty let. Jakmile se koná nějaká zásadní událost, velmi často je jejím fotografem právě Jan Schinko. Již na první pohled profesionál. Vždy na správném místě a především i s úsměvem na tváři.
Roman Anděl, programový ředitel, rádio Kiss, červen 2017

 

reference-egc.jpgS fotografem Janem Schinkem jsme začali spolupracovat zhruba před rokem. Na spolupráci si ceníme zejména profesionálního přístupu po celou dobu realizace zakázky od přípravy, přes focení až po konečnou finalizaci a výběr fotografií. Díky svým dlouholetým bohatým zkušenostem s focením umí zachytit výjimečnost okamžiku, což je při společenských akcích nedocenitelná schopnost, neboť není možnost opakování. Spolupráci s fotografem Janem Schinko mohu jenom doporučit a těšíme se na další společné projekty.
Ing. František Kysnar, Ph.D., jednatel společnosti EGC, červen 2017

 

reference-igor-mahal.jpgS Honzou Schinkem spolupracujeme již více než sedm let a jsme s touto spoluprací naprosto spokojeni. Honza je velmi společenský a komunikativní fotograf, na kterého je vždy maximální spoleh a jeho přístup ke každé zakázce je velmi pečlivý a důsledný. Ceníme si ho také za skvělý cit pro detail a neotřelé kreativní nápady.
Bc. Igor Mahal, tiskový mluvčí, eventmarketingová agentura Art4promotion, květen 2017

 

reference-vojtech-nemec.jpgPan Schinko je nejlepší fotograf, s kterým jsem kdy spolupracoval. Profesionální přístup, vstřícnost a kvalita fotek skvělá. Vřele doporučuji všem, kteří chcete mít svatbu perfektně nafocenou. Děkujeme s Barbora Němec.
Vojtěch Němec, BBA, zastupitel města Český Krumlov, květen 2017

 

reference-eliska-jaukerova.jpgPři pořádání kulturně-společenských akcí se snažíme návštěvníkům zprostředkovat co nejhezčí zážitky a kvalitní fotografie pomáhají tyto okamžiky zachytit tak, aby si je každý mohl připomenout. Proto volíme právě spolupráci s panem Schinkem. Fotograf Jan Schinko je spolehlivý, zodpovědný, umí zachytit atmosféru akce a vždy aktivně vyhledává nové, neotřelé a zajímavé záběry.
Ing. Eliška Jaukerová, marketing manager, Český Krumlov Tourism - Českokrumlovský rozvojový fond, spol. s r.o.

 

reference-milan-dzuba.jpgS Honzou moc rád spolupracuji. Na výsledku jeho práce mu velmi záleží, na akcích se potkáváme již několik hodin před jejich začátkem... A co je důležité - nikdy nezapomene vyfotit i mě, za což jsem mu vděčný!
Milan Džuba, moderátor Hitrádia Faktor, březen 2017

 

reference-scrck.jpgPokud pořádám nějakou akci, hned se s prosbou o fotografie obracím na pana Schinka. Vím, že obdržím krásné fotky dle mých představ. Celek, detail, originální pohled...  vždy mám od všeho něco a to v nejlepší kvalitě. Velmi oceňuji snadnou domluvu, ochotu udělat maximum pro požadované fotky, rychlost dodání zakázky i přátelský přístup.
Mgr. Petra Plochová-Urbanová, produkční, Sdružení cestovního ruchu Český Krumlov, z.s., únor 2017

 

reference-dps.jpgFotograf s prokázanou letitou zkušeností. K zákazníkovi má individuální přístup, snaží se nejdříve poznat povahu konkrétního zákazníka, aby výsledný produkt měl tu správnou vypovídající hodnotu. Má smysl pro detail, dokáže ve fotografii zastihnout jedinečnost daného okamžiku. Svou práci se snaží vždy odvést na sto a více procent, aktivně si získává informace a mapuje situaci tak, aby zakázka byla hotova v daném termínu a žádané kvalitě. Flexibilní, schopný rychle reagovat na potřeby a požadavky zákazníka. Nápaditý a originální rukopis své práce...
DPS Kaplice, jihočeský kraj, září 2016

 

reference-lucie-madlova.jpgHonza je velmi nadaný a spolehlivý fotograf, díky němu se mi focení stalo milým koníčkem, jelikož právě s ním jsem zažila své první focení. Jeho fotografie akcí, krásných žen i kouzelné Paříže je pro mne vždy radost prohlížet.
Lucie Mádlová, modelka, srpen 2016

 

reference-marie-sucha.jpgNaprosto přirozený fotograf s velkým nadáním a uměleckou fantazií. Doporučuji ke každé formě focení. Fotografie od pana Schinka potěší oko i srdce. :-)
Marie Suchá, Kámen a písek, spol. s r.o., červen 2016

 

reference-lucie-benesova.jpgMusím se přiznat, že šlo o mé první focení s profesionálem, takže jsem byla opravdu nervózní a nevěděla co čekat. Nemohu popřít, že mě Honza velmi mile překvapil. Snažil se připravit co nejpříjemnější atmosféru, abych neměla problém se uvolnit. Pokud se bojíte, že nebudete vědět, jak se při focení chovat, tak vás mohu uklidnit, zvládne v klidu vybrat vhodné místo a v klidu vás instruovat, takže jedinou vaší starostí je užít si focení.
Lucie Benešová, studentka Univerzity Karlovy, červen 2016

 

reference-lucie-havleova.jpgDoporučuji všem těm, kteří hledají fotografa se smyslem pro detail. Přátelský přístup, skvělá komunikace. Focení bylo super, výsledkem jsou krásné fotky.
Lucie Havleová, promotérka, květen 2016

 

reference-petra-florianova.jpgSkvělý fotograf, trpělivý a kreativní. Děkuji za krásné fotografie, které budu mít i na památku. Ještě jednou moc děkuji a budu se těšit na další focení. :-)
Petra Floriánová, operátorka T-Mobile, duben 2016

 

reference-id-video.jpgSuper fotograf, kreativní, zodpovědný. Děkujeme tímto za dlouholetou spolupráci.
ID video, televizní a filmová produkce, duben 2016

 

reference-maria-dopjer-danthine.jpgS Honzom pracujeme na webstranke Paristep spolu uz pat rokov. Honza je profesionalny fotograf, spolupraca vzdy bola prijemna, pragmaticka, reakcie pohotove, lahko sa da dohodnut, je otvoreny inym nazorom, debate o kazdom detaili. Vie profesionalne pracovat a narabat s dizajnom webstranky, ma cit pre farby, harmoniu, kompoziciu.
Maria Dopjerova-Danthine, mezinárodní koordinátorka v makléřském pojišťovnictví, spisovatelka, březen 2016

 

reference-romana-kaiserova.jpgNa Honzu jsem se obrátila s prosbou o obrazové fotografie do mé kanceláře. Byla jsem překvapena profesionálním přístupem a tím, že jsem se nemusela o nic starat. Vše zařídil a obrazy mi byly doručeny přímo do kanceláře. Všichni moji klienti i já obrazy obdivujeme. Poprosit Honzu o pomoc byla dobrá volba. Obrazy jsou vhodným a decentním doplňkem mé kanceláře. Jsem na ně pyšná.
Ing. Romana Kaiserová, certifikovaná učetní, daňový poradce, únor 2016