Jdi na obsah Jdi na menu
 

Svatební specialista

Svatební specialista | FotoSchinko | Jan Schinko jr.

Za dobu působení jsem si u svých zákazníků vybudoval velmi dobré jméno. Snažím se pro každého zákazníka udělat maximum. Moje 100% nasazení na svatbách je pověstné. S řadou svatebních hostů se časem znovu setkám i jako fotograf na jejich vlastní svatbě. Této důvěry si velmi vážím. Názory na moji práci si můžete přečíst zde: Reference.

 

STANDARDY FOTOSCHINKO:

► Precizní příprava
Snoubencům vždy nabízím předsvatební schůzku, na níž si řekneme vše k průběhu svatebního dne. Následně se jezdím podívat na místo svatby. Je dobré znát terén, lokality pro focení portrétů a další okolnosti. Jak se někdy říká: Těžko na cvičišti, lehko na bojišti. :-)

► Dlouholeté zkušenosti
Fotografování se věnuji od roku 2006. Fotil jsem desítky svateb, stovky firemních a společenských akcí pro agenturu. Fotografoval jsem i mnoho portrétů a speciálních projektů na přání klienta.

► Individuální péče
Každou fotografii upravuji zvlášť dle svých zkušeností, oka a citu. Samozřejmostí jsou pečlivé retuše portrétních fotografií novomanželů. Nepoužívám zrychlující hromadné filtry ani žádné dávky v grafických programech. Každá fotografie je pro mě individuální umělecké dílo, které vyžaduje speciální péči.

Svatební specialista | FotoSchinko | Jan Schinko jr.

► Rychlé dodání fotografií
Jako jeden z mála posílám upravené svatební fotografie do 14 dnů. Svatební balíček Mini posílám do týdne. U mě nebudete dlouho čekat na fotografie.

► Doprava zdarma
V mém domovském regionu, tedy Českobudějovicku a Českokrumlovsku, máte dopravu vždy zdarma.

► Záložní technika
Veškerou techniku vozím na svatby minimálně v dvojitém provedení. Pokud by něco přestalo fungovat, mám připravenou odpovídající náhradu. Kdo je připraven, není překvapen. :-)

► Asistentka fotografa
Na vybrané celodenní nebo zvláštní svatby jezdím s asistentkou. Tato skutečnost, bonus pro zákazníka, nemá vliv na konečnou cenu svatebního balíčku. Asistentka fotí druhý úhel pohledu při obřadu, který bývá při úřední variantě velmi krátký. Dále pomáhá při portrétech a dalších záležitostech, které fotograf hůře stíhá.

► Webová galerie
U delších svatebních balíčků je samozřejmostí webová galerie, kterou můžete sdílet rodině, svatebním hostům či přátelům. Tato ukázková galerie může být i neveřejná, s přístupem na heslo.

Svatební specialista | FotoSchinko | Jan Schinko jr.

► Velkoformátový tisk
Jako jediný v regionu nabízím ve všech svatebních balíčcích tisk i velkoformátových fotografií. Na tento tisk dohlížím osobně. Zákazník tak dostane fotografie v té nejlepší možné kvalitě.

► Stylový flash disk
Ke každé svatbě kromě vytistěných fotografií přidávám i stylový flash disk v dřevěné krabičce. Na něm najdete upravené fotografie ve velkém rozlišení. Fotografie jsou samozřejmě bez log a vodoznaků.

► Osobní doručení fotografií
Na Českobudějovicku a Českokrumlovsku svým zákazníkům přivážím vytištené fotografie osobně. Je to pro mě přirozená součást péče o zákazníka.

► Duplicitní zálohování
Dvojnásobné zálohování vašich fotografií po dobu 10 let je u mě standardem. Takto zálohované jsou nejen vybrané a zasílané fotky, ale zcela všechny fotografie z dané svatby. Na přání se tak mohu mimo sezónu ke svatbě vrátit a vybrat pro vás další doplňující snímky. Případně mohu vybrat nějaký konkrétní moment či portrét, který se časem stane cenným.

► Kalendář jižní Čechy
Jako milou pozornost a poděkování za důvěru předávám novomanželům nástěnný kalendář jižních Čech FotoSchinko na rok 2024.

Svatební specialista | Kalendář jižní Čechy 2024 | FotoSchinko

 
Prohlédněte si Svatební fotografie, kde najdete ukázky z posledních realizovaných svateb. Podrobnou nabídku svatebních balíčků pro rok 2023 nalezte v Ceníku FotoSchinko. Chcete se mě na něco zeptat nebo rezervovat termín? Neváhejte, volejte, pište: Kontakt.
 
 

Jan Schinko jr. | Svatební, reportážní a portrétní fotograf | FotoSchinko

Svatební, reportážní a portrétní fotograf